Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfakapiGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» SuDeM Muzik
SENİ SEVİYORUM Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 11:11 pm tarafından ^-StaB-^

» okeyciler buraya super
SENİ SEVİYORUM Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 3:17 am tarafından DjKaLqSiz

» OLAY OLAY Kral Fm 04 ACİLMİŞTİR
SENİ SEVİYORUM Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 11:22 pm tarafından DjKaLqSiz

» Dogubayazit halay BAYDER 2008 Piknikte
SENİ SEVİYORUM Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 7:24 pm tarafından DjKaLqSiz

» BAY-DER 2008 piknik halay 1
SENİ SEVİYORUM Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 7:22 pm tarafından DjKaLqSiz

» İşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar
SENİ SEVİYORUM Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 8:57 pm tarafından XorTe_BaziDe

» Doğubayazıt Düğün yeni müzik yeni halay 01.11.2008
SENİ SEVİYORUM Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 5:37 pm tarafından XorTe_BaziDe

» böyle düğün görülmedi Sudem Muzik
SENİ SEVİYORUM Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 5:35 pm tarafından XorTe_BaziDe

» Sudem Müzik - Iğdır - Evci düğün
SENİ SEVİYORUM Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 5:25 pm tarafından XorTe_BaziDe

Anket
SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ
 İYİ
 KOTU
 GUZEL SUPER
 BAYA GUZEL
Sonuçları Gör
En iyi yollayıcılar
DjKaLqSiz (31)
SENİ SEVİYORUM I_vote_lcapSENİ SEVİYORUM I_voting_barSENİ SEVİYORUM I_vote_rcap 
XorTe_BaziDe (19)
^-StaB-^ (4)
KaLqSiz-JoJuK (1)
DiLenci (1)
djkarizma04 (1)
azadkenan_04 (1)
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Medusa Fan adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 18 kişi Salı Haz. 09, 2020 7:12 pm tarihinde online oldu.
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01, 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01, 1970

5668 Gündür yayındayız
32 Konumuz var
45 Mesaj gönderildi
17 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://bazidstyle.hareketforum.net/u19

SENİ SEVİYORUM

YazarMesaj
DjKaLqSiz
Site Sahibi)
 Site Sahibi)
DjKaLqSiz

Erkek
İş/Hobiler : sanane kardesim
Lakap : DjKaLqSiz
Ruh Hali : SENİ SEVİYORUM Deli10
Tuttuğum Takim : SENİ SEVİYORUM Galatasaray

SENİ SEVİYORUM Empty
MesajKonu: SENİ SEVİYORUM   SENİ SEVİYORUM Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 8:07 pm

SENİ SEVİYORUM <BR>Duyuyor musun birtanem? <BR>Dün gece yine sendin aklımda <BR>Bir hüznün çıkmaz sokalarında <BR>Gözyaşı oldu hasretin <BR>Ilık bir buse gibi süzüldü yanaklarımda <BR>Yanaklarım kırmızıydı, küskündü aynalara <BR>Ne zaman karşılaşsak sen bakardın onlardan <BR>Başıboş hoyrat aynalardan <BR>Önce ilk sarıldığımız yere gitti duygularım <BR>Bu gün gibiydi yaşadığımız küllenmemişti <BR>O bir ömürdü sanki, ölmeye değerdi <BR>Sonra gözlerin geldi aklıma, güzelliğin <BR>Başımı döndüren mey gibiydin sen <BR>Şelaleler akardı içime gözlerinden <BR>Ardından öksüz kalırdım sanki giderken <BR>Yinede yorulmazdım sensizliğe <BR>Sensizlik ki darağacım, sensizlik ki paramparçayım <BR>Ellerim seni arıyor bu gece, gözlerim gözlerini <BR>Şarkılar hüzünlü, şarkılar buruk <BR>Yoksun ya bu şehir yorgun, bu şehir vuruk <BR>Seni arıyorum inadına gecelerde <BR>Karanlıklar üstüne yemin ederim <BR>Işığım sensin! ! <BR>Seni seviyorum birtanem diyorum söyletensin <BR>Basit bir aşk öyküsü değil ki bu <BR>Saman alevi değil ki <BR>Cehennem alevi sanki susuzum <BR>Sensiz mutsuzum <BR>Artık sabah olmayacak uykusuzum <BR>Artık sensiz yaşanmayacak <BR>Yaşıyor sanma beni sadece varsayımım <BR>Sana bağımlı varlığım <BR>Yokluğun ise tükenişimdir <BR>Bir umudu katleder bin umudun olurum <BR>Senin gibi ulaşılmazdır benimde gururum <BR>Duyuyor musun birtanem? <BR>Dün gece yine sendin aklımda <BR>Aldın aklımı başımdan gittin <BR>Canımı da aldın yüreğimden <BR>Canımdın sen! <BR>Vazgeçilmezim, tartışılmazım <BR>Yalnızlığımın sebebi, acılarımın denizi <BR>Esirinim işte bu gece vakitleri <BR>Kollarımda sensizliğin kelepçeleri <BR>Yüreğimde sevdanın zincirleri <BR>Bağlanmışım sana ayrılamam <BR>Görmeden yaşayamam o gözleri <BR>Bir gemi kalkıyor rıhtımdan <BR>Dinle bak sesini, bu son seferi <BR>Veda türküsüne benzer düdük sesi <BR>Ardından mendil sallayanlar <BR>Boşuna aslında boşuna ağlayanalar <BR>Dönüşü olmayacak bu yolculuğun <BR>Bende gidiyorum birtanem, umutlarım yanımda <BR>Geriye bıraktığım limandaki ayak izleri <BR>Ve haykırışım enginlere <BR>Sen; dalgalardan dinle artık sesimi <BR>Sahilde bekle beni <BR>Bir garip martı görürsen gözleri yaşlı! ! <BR>Randevusu varmış gibi ecelle telaşlı! ! <BR>Bil ki; bir tutam sevgi yolluyorum sana <BR>Bil ki; ağlıyorum uğruna <BR>O zaman son kez de olsa hatırla beni <BR>Cansız bedenime can istiyorum <BR>Canımsın sen, SENİ SEVİYORUM...
http://bazidgenclik.adresiyiz.org

SENİ SEVİYORUM
1 sayfadaki 1 sayfası